HomeΕκδρομέςΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΕΤΡΑΗΜΕΡΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΠΡΑΞΗ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Πράξη επιλογής τουριστικού γραφείου για πραγματοποίηση τετραήμερης εκδρομής σε Θεσσαλονίκη

Πράξη 3η

Στη Βυτίνα και στο γραφείο του Διευθυντή , σήμερα Τρίτη 13/11/2018 και ώρα 10.45 π.μ. συνεδρίασε σύμφωνα με την υπ’ αριθμ. 33120/ΓΔ4 (ΦΕΚ 681 Β’ /6-3-2017) Υπουργική Απόφαση , αρθρ. 13 και 14 ΥΠΠΕΘ περί «Εκδρομών και Μετακινήσεων μαθητών Δ/βάθμιας Εκπ/σης» η επιτροπή αξιολόγησης προσφορών που συγκρότησε ο Διευθυντής με βάση την υπ’ αριθμ. 2η - 6/11/2018 πράξη του και αποφάσισε να επιλέξει για την πραγματοποίηση της 4ήμερης εκδρομής με λεωφορείο στις 14 έως 17/12/2018 στη Θεσσαλονίκη το τουριστικό γραφείο Ευστάθιος Λιακόπουλος, που έκανε την πλέον συμφέρουσα προσφορά 161 ευρώ ανά μαθητή (με ΦΠΑ), έναντι 174 ευρώ ανά μαθητή του KoutsopoulosTours και 197 ευρώ του τουριστικού γραφείου Ψυχογιός Tours.

Για τον διαγωνισμό υπήρξε και μια κλειδωμένη διαδικτυακή προσφορά η οποία δεν ανοίχτηκε διότι δεν τηρούσε τους όρους της προκήρυξης.

Για το λόγο αυτό έγινε η πράξη αυτή και υπογράφεται.

Ο Διευθυντής                               Οι καθηγητές

Καρδάση Σταυρούλα ΠΕ 11,

Θεόδωρος Καβουρίνος             Ρέππα Ευαγγελία ΠΕ 02,

η πρόεδρος του συλλ. γονέων