HomeΕκδρομέςπροκήρυξη διαγωνισμού εκδρομής για Αθήνα

Πράξη επιλογής τουριστικού γραφείου για πραγματοποίηση τετραήμερης εκδρομής σε Χαλκίδα-Εύβοια-Δελφούς

Πράξη 7η

Στη Βυτίνα και στο γραφείο του Διευθυντή , σήμερα Δευτέρα 19/3/2018 και ώρα 10.45 π.μ. συνεδρίασε σύμφωνα με την υπ’ αριθμ. 33120/ΓΔ4 (ΦΕΚ 681 Β’ /6-3-2017) Υπουργική Απόφαση , αρθρ. 13 και 14 ΥΠΕΘ περί «Εκδρομών και Μετακινήσεων μαθητών Δ/βάθμιας Εκπ/σης» η επιτροπή αξιολόγησης προσφορών που συγκρότησε ο Διευθυντής με βάση την υπ’ αριθμ. 6η - 13/3/2018 πράξη του και αποφάσισε να επιλέξει για την πραγματοποίηση της 4ήμερης εκδρομής με λεωφορείο στις 26 έως 29/4/2018 σε Χαλκίδα-Εύβοια-Δελφούς το τουριστικό γραφείο Ζώταλης Θεόδωρος, που έκανε την πλέον συμφέρουσα προσφορά 137 ευρώ ανά μαθητή (με ΦΠΑ), έναντι 156 και 158 ευρώ ανά μαθητή του KoutsopoulosTours και 199 και 202 ευρώ του τουριστικού γραφείου Κων/νας Καπόγιαννη.

Για το λόγο αυτό έγινε η πράξη αυτή και υπογράφεται.

Ο Διευθυντής                               Οι καθηγητές

Ρέππα Ευαγγελία ΠΕ 02,

Θεόδωρος Καβουρίνος             Λύγδα Στυλιανή ΠΕ 06,

Ο εκπρόσωπος του συλλ. γονέων